Zadzwoń do nas: +48 570 411 422 lub napisz info@strefa-rozwoju.eu

O NAS

Strefa Rozwoju jest wiodącą instytucją edukacyjną specjalizującą się w szkoleniach biznesowych. Naszym priorytetem jest zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług oraz orientacja na Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by nasze szkolenia odpowiadały na Państwa indywidualne potrzeby. Nadrzędnym celem Strefy Rozwoju jest budowanie sukcesu naszych Klientów poprzez dostarczanie im rozwiązań, które przyczynią się do wzrostu ich efektywności w pracy zawodowej i życiu osobistym, zakładając nieodłączne uzupełnianie się tych dwóch sfer. Przeprowadzone przez nas szkolenia to gwarancja najwyższej jakości oraz zdobycia rzetelnej wiedzy przekazanej w interesujący sposób.

Kadra szkoleniowa

Pragnąc zapewnić wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami – praktykami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Pracują z pasją i zaangażowaniem. Dokładnie wsłuchują się w problemy pracowników oraz znajdują dla nich rozwiązania trudnych sytuacji. Nieustannie się rozwijają i dostosowują swoje kompetencje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, a w konsekwencji – rynku pracy.

Wiedza, którą przekazujemy jest aktualna, sprawdzona i oparta na wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu nasi Klienci zyskują nowoczesne metody radzenia sobie ze stresem w miejscu pracy, wypaleniem zawodowym, a także organizacją czasu własnego.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasze szkolenia dopasowywane są do preferencji każdego Klienta. Przemawia za nami dogłębna znajomość rynku pracy oraz profesjonalizm naszych pracowników.

Gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług.

Szeroki pakiet szkoleń, o bogatej merytorycznie tematyce.

Doświadczeni trenerzy z wieloletnią praktyką.

Tematyka naszych szkoleń odpowiada aktualnym potrzebom.

Zawsze szukamy nowoczesnych i wygodnych rozwiązań.

Szybkość realizacji szkolenia.

Autorskie programy szkoleniowe.

Szkolenia “szyte na miarę”.