Zadzwoń do nas: +48 570 411 422 lub napisz info@strefa-rozwoju.eu

DOFINANSOWANIE

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z całej Polski. O dofinansowanie mogą się ubiegać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Uzyskaj dofinansowanie na rozwój kompetencji
dla swoich pracowników

Pracujesz w mikro, małej lub średniej wielkości firmie, która ma ograniczone budżety na szkolenia dla pracowników lub jesteś jej właścicielem?

Odpowiadasz za planowanie ścieżek rozwoju w korporacji, a potrzeby zawsze okazują się dużo większe od dedykowany do tych celów budżetu firmy?

Jesteś osobą samozatrudnioną, której zależy na zdobywaniu nowych umiejętności, niestety szkolenia ze względu na wysoką cenę, wydają się być poza Twoim zasięgiem?

NAWET 6000 zł na osobę

Istnieją programy, które pomogą Ci zdobyć bezzwrotnie nawet do 6000 złotych dla jednego pracownika – pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na szkolenia rozwojowe!

Częste pytania

Wszelkimi formalnościami oraz przygotowaniem kompletnych dokumentów w pełni zajmie się nasz wykwalifikowny zespół ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie w 100% zgodnych z wytycznymi wniosków.

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z 14 województw w Polsce, z wyłączeniem mazowieckiego oraz pomorskiego. O dofinansowanie mogą się ubiegać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.
Istnieje również szereg programów dedykowanych dla konkretnych sektorów. Zadzwoń i zapytaj o możliwości dedykowane dla Twojej firmy!

Maksymalne poziomy dofinansowania oraz limity kwotowe różnią się w zależności od siedziby wnioskodawcy. Dofinansowanie jakie możesz uzyskać wynosi z reguły od 50% do 80%. Każdy operator ma także inną politykę co do maksymalnych limitów kwotowych, z reguły jest to od 3 000 do 6 000 PLN na uczestnika. Dokładne informacje odnośnie poziomu dofinansowania jakie można uzyskać dostępne są na stronie Bazy Usług Rozwojowych.

Wystarczy spełnić dodatkowe warunki, jeden lub kilka, zależnie od województwa.

Zatrudnianie pracowników:

  • w przedsiębiorstwie o wysokim wzroście (np. IT, nowe technologie, innowacje),
  • lub wymagających przekwalifikowania lub o niskich kwalifikacjach,
  • lub pracujących w branży/sektorze ważnej dla rozwoju regionu (np. energia odnawialna),
  • lub w wieku 50+,
  • lub z niepełnosprawnością.

Dofinansowaniem objęte są tylko i wyłącznie szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Posiadamy aktywny wpis do BUR, co oznacza że wszystkie nasze szkolenia mogą zostać objęte dofinansowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z naszej oferty i nie możesz go znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych, skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści doradzą w kwestii doboru szytych na miarę rozwiązań oraz wesprą w całym procesie pozyskania i rozliczenia środków!