Zadzwoń do nas: +48 570 411 422 lub napisz info@strefa-rozwoju.eu

Korzyści

Jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności oraz podnieść kwalifikacje zawodowe- świetnie trafiłeś! Biorąc udział w szkoleniach, zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać do swojego rozwoju oraz codziennego funkcjonowania w firmie.

Dlaczego warto się szkolić?

Zdobędziesz nowe umiejętności praktyczne, dzięki którym łatwiej nawiążesz kontakty z potencjalnymi klientami i zachęcisz ich do skorzystania z oferowanych usług. Szkolenia to szansa na zdobycie nowych umiejętności oraz spojrzenie na dotychczasową pracę w zupełnie inny sposób.

Podniesiesz swoje kwalifikacje, co da ci możliwość podejmowania coraz większych wyzwań oraz szybszej drogi do awansu. Lepsza wiedza oznacza również wyższy zysk dla firmy.

Wzrosną Twoje kompetencje, a co za tym idzie będziesz bardziej pewny siebie oraz zwiększy się Twoje poczucie własnej wartości.

Twój poziom zadowolenia oraz motywacja osiągną znacznie wyższy poziom.

Szkolenia pracownicze wpływają na wzajemne relacje. Zwiększa się stopień integracji zespołu, dzięki czemu zmniejszone zostaje ryzyko powstawania konfliktów na terenie firmy. Przyczynia się to do lepszej komunikacja między współpracownikami, a jeśli w szkoleniach uczestniczyło również szefostwo, to i między nimi a pracownikami.

ZALETY

Jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności oraz podnieść kwalifikacje zawodowe- świetnie trafiłeś! Biorąc udział w szkoleniach, zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać do swojego rozwoju oraz codziennego funkcjonowania w firmie.

Szkolenia, które oferujemy są: profesjonalne, kompleksowe i merytoryczne, prowadzone przez najlepszych trenerów. Poprzedzone są dokładną analizą, ustaleniem celów oraz opracowaniem indywidualnego programu.

Oferowane przez Nas warsztaty rozwijają konkretne kompetencje. Dodatkowo wprowadzamy pracę własną uczestnika w oparciu o przekazaną wiedzę. Dzięki temu, uczestnik od razu trenuje nowe umiejętności w praktyce i utrwala je, wyrabiając w sobie nowe nawyki.

Wszystkie szkolenia stanowią spójną całość. Programy szkoleń dobierane są tak, aby umiejętności zostały nabyte w odpowiedniej kolejności. Na zakończenie cyklu szkoleniowego, wspólnie dokonujemy podsumowania i oceniamy jego efektywność.

OPINIE KLIENTÓW

Poznaj opinie zadowolonych Klientów

W trakcie szkolenia pracowaliśmy na rzeczywistych problemach. Polecam!

Michał Królikowski

Dzięki szkoleniu z rozwoju osobistego osiągam dużo lepsze efekty w krótszym czasie.

Mateusz Rybak

Dziękuje za to szkolenie. Bardzo dobra organizacja – zrealizowane zostały wszystkie założenia szkolenia.

Ewa Królikowska

Wejdź na wyższy poziom

Wejdź na wyższy szczebel swojego rozwoju osobistego i śmiało rozwijaj swój twórczy potencjał. Nadszedł czas zmian, więc nie czekaj i zapisz się już dziś!